24 czerwca 2026 roku w sali widowiskowej Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Rabie Wyżnej odbyła się uroczystość wręczenia Stypendiów Wójta Gminy Raba Wyżna. Wyróżnienia przyznano za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe oraz sukcesy sportowe uzyskane przez uczniów w roku szkolnym 2025/2026. Stypendia otrzymało 76 uczniów szkół podstawowych, w tym aż 18 z naszej szkoły. Nagrody wręczyli Wójt Gminy Raba Wyżna Tomasz Rajca, Przewodniczący Rady Gminy Raba Wyżna Grzegorz Żądło oraz Zastępca Wójta Mieczysław Kurek.
Wszystkim stypendystom składamy serdeczne gratulacje. Wyrazy uznania kierujemy również do rodziców, opiekunów i nauczycieli, którzy wspierali młodzież w osiąganiu sukcesów. Życzymy kolejnych osiągnięć zarówno w nauce, jak i sporcie, a także udanych, słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji, pełnych odpoczynku, radości oraz niezapomnianych chwil.
Pełna lista stypendystów dostępna na stronie:
red. mgr Natalia Matuszek
fot. mgr Natalia Matuszek